O nas

Jesteśmy OCZYTANI

Nasz salon optyczny tworzą ludzie posiadający wykształcenie i wiedzę z dziedziny medycyny, optometrii, optyki, psychologii i obsługi klienta oraz wizażu okularowego. Z wielką troską i zaangażowaniem podchodzimy do każdego Klienta. Naszą misją i celem nie jest sprzedaż za wszelką cenę kolejnej pary okularów lub soczewek kontaktowych, ale życzliwa pomoc Klientowi. Być może dlatego, że od ponad 20 lat pracujemy w branży medycznej, która wymaga nieustanego dokształcania i aktualizowania swoich wiadomości. Do Państwa dyspozycji są nasze umiejętności, kompetencje i oczytana wiedza, zdobyta m.in. na Akademii Medycznej w Poznaniu oraz Politechnice Wrocławskiej.

Dbamy o jakość

Jakość to słowo, które odmieniamy przez wszystkie przypadki. Jakość badania wzroku, jakość materiałów, jakość wykonania okularów, jakość obsługi klienta, jakość uśmiechu personelu… Na jakość zawartości portfela naszych Klientów wpływa umowa z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie się refundacji recept okularowych.

Mamy czas dla Ciebie

Każdy Klient jest dla nas ważny i wyjątkowy. Wiemy, że okulary to element bardzo indywidualny, dopasowany nie tylko do wady wzroku i rozstawu źrenic, ale również do kształtu twarzy czy preferencji związanych z gustem, wykonywaną pracą czy hobby Klienta. W okularach musimy nie tylko dobrze widzieć, ale przede wszystkim dobrze się w nich czuć. Dlatego, gdy odwiedzisz nasz zakład optyczny, nie odczujesz pośpiechu i zniecierpliwienia. Jeżeli przyjdziesz do nas z Twoją Pociechą, możesz zaproponować jej zabawę w naszym kąciku dla dzieci.